4 причини створення гарного сайту у нас.

Лендінг під ключ

Розробка ідеї під ключ і супровід веб-сайту для стабільного польоту після Продакшен. Досвід нашої команди, дозволяє за невеликий час, створити конкурентний продукт. Наші веб-сайти краще, ніж аналогічні безкоштовні або платні теми для CMS як WordPress або OpenCart. Наші ціни на послуги з розробки Вас приємно здивують.

CRM стратегії

стратегия создания сайта

Ваш проект буде проходити обговорення і напрацювання потрібної проектної документації, а до складу документів буде входити SWOT-аналіз. Це запорука успіху для виведення Вас на високий рівень конкуренції, так як вся необхідна інформація не покидатиме межі системи CRM.

Комплексне ІТ

fullstack разработчики

Наш stack технологій підкріплений багаторічним досвідом. У сукупності це дозволяє нам надавати комплексний підхід для будь-якого клієнта або проекту. Ми використовуємо робочі інструменти, про які ми не говоримо вголос далі нашого офісу.

STARTUP сайти

landing page сайт

За багато років, ми переконалися в тому, що продати через Інтернет можна практично все. Не важливо Ви виробник або ритейл. Або ж Ваш бізнес b2b або b2c. Ми забезпечимо Вам і Вашому бізнесу потрібні ліди з усього світу.

Сайти наших Клієнтів.

До кінця акції знижка -17% на Лендінг під ключ:

  • дні

  • години

  • хвилини

  • секунди

🥳 🎉 🎂

Лендінг пейдж

від $ 550 $ 450 / терміни від 7 до 11 днів

CMS Wordpress + 1 варіант дизайну без підключення до CRM, ADS, SEO

Інтернет-магазин

от 2000$

E-commerce рішення для бізнесу

Індивідуальний сайт

от 3000$

MVC архітектура, інтеграція з CRM

Сайт візитівка

Від $110 / термін від 1 до 7 днів

Хостинг, домен, безкоштовна CMS (WP, Joomla, DLE, Opencart) на вибір.

Відгуки клієнтів, що замовили сайт в нашій веб студії.

DARI CO
інтернет магазин

опыт разработки сайта

Минуло 2 роки з моменту нашого знайомства з вашою командою, я вдячна нагоди, що ми знайшли Вас випадково в пошуку. Ви не тільки усунули проблеми старого характеру в моєму магазині, Ви дійсно збільшили кількість моїх замовлень. Ваші зміни (редагування) основного дизайну пішли на користь, а ваші Лендінзі довели, що мій інтернет магазин, може продавати більше. Ваш альтернативний підхід виправдав себе, спасибі Вам я Вас рекомендую як хорошу команду, з повагою Дарія.

DARICO

StarWind Software
US Company

команда разработчиков сайта

Ми користувались послугами з розробки функціоналу для складного wordpress. Команда проявила себе, що вона це майстерня з нестандартних веб-рішень та гарних оновлень тем вордпрес. Молодці велике Вам дякую командо, все стабільно працює. З найкращими побажаннями, два роки гарної роботи. Микола Н.

https://starwindsoftware.com?utm_source=simplicity-studio

SaleupAI
Director of Sales, EMEA & APAC at StarWind

скорость изготовления сайта

Ми дякуємо, що наша преміальна тема Wordpress стала набагато швидшою після того, як команда простоти заново створила поточну тему для Wordpress, зберігаючи в коді лише необхідні речі. Дякуємо за хорошу оптимізацію, ось мої найкращі відгуки для вас, вітаю Богдан Коломієць.

https://saleup.ai

Колегія Адвокатів
КОЛЕГІЯ АДВОКАТІВ МІСТА КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

качество создания сайта

Спасибі дизайнеру, Ви зробили все як ми просили, в тематичному стилі "феміди", отримали що хотіли. 7-рік користуємося послугами веб-студії. Рекомендую команду розробників, сайт колегії створений на Вордпресс з 2013 року працює органіка seo, налаштоване також добре, Ми в топ 10 за запитом "колегія адвокатів київ, колегія адвокатів київ" 6 років. Дякую за хороший Wordpress сайт . Рекомендую, адвокат Попов Микита.

https://www.hyper-v.io/about

Все ще складно вибрати те що треба? не знаєш

купити landing page
або
замовити web сайт?!.

Лендинг это прибыльно, лендинги продают!

Інформація про компанію чи замовлення
Вкажіть бажаний тип сайту **
Адреси cайтов, які Вам подобаються
Ваші Конкуренти
Опишіть функціонал, який Ви хочете бачити на сайті, наприклад: особистий кабінет, імпорт / експорт, платіжні системи і т.д.
Що Ви категорично не хочете бачити на сайті?
Планований бюджет на розробку
Додаткові побажання!

Створення сайту за методологією Agile, як ми це робимо!

У наш час існує велика кількість веб розробників, дуже складно визначити, яку з методологій вони використовують. В основному, вибір методології залежить від досвіду і кваліфікації виконавця. Без цих якостей проект перетворюється в «хаос» з відсутністю форматування і рефакторінга коду.

Результатом таких дій стає неякісний продукт з яким замовник змушений міняти виконавців щомісяця. Це типова проблема, так як ситуація на ринку така, що бажаючих попрактикуватися більше, ніж бажаючих зробити роботу якісно.

Слід зазначити, що дуже часто така ситуація виникає, якщо Ви берете виконавця на фрілансі. Де після здачі проекту замовнику, як правило, клієнт не може пройти стадії оптимізації сайту на всі сто відсотків, що, в свою чергу, тягне за собою великі витрати на рекламу, так як Ваш продукт менш ефективний з точки зору пошукової машини.

Наші фахівці використовують Agile методологію, але якщо бізнес процеси клієнта, не дозволяють використовувати Agile, то ми допускаємо використання каскадних моделей.

01
Створення RoadMap проекту.

RoadMap для розробки сайту завжди бере свій початок з уточнення цілей Клієнта. Нам важливо розуміти для чого і для якої цільової аудиторії буде створено Ваш веб продукт. Ми вивчаємо Вашу нішу, ставимо себе на місце клієнта і оцінюємо ситуацію з точки зору ринку.

Створюємо документація для web проекту

Після оцінки ситуації на ринку, конкурентної складової проекту та його складності, проект розбивається на завдання, ряд часових відрізків (спринтів) і створюється технічне завдання (ТЗ) для кожного з спринтів.

02
03
Дизайн який продає є основа проекту

Дизайн повинен бути правильної архітектури і привертати увагу користувачів. Головна мета - інтуїтивність у використанні. Останні тенденції UI / UX будуть витримані при розробці. Дизайн повинен продавати!

StartUp логіки сайту

Програмування, діджіталізація бізнес процесів клієнта. На початку і в кінці кожного спринту буде проводиться Ваше нараду з scrum-майстром виділеним під Ваш проект. Далі відбувається наповнення сайту текстовою і графічною інформацією (контентом).

04
05
Запуск тестового сервера, для тестування продукту.

Якщо тестування пройшло успішно, UI інтерфейс готовий і ми отримали досвід UX - це означає, що логіка проекту готова і його можна запускати, а працездатність ресурсу перевірена і можливі помилки усунені.

Pre-production

Тестовий запуск проекту де замовник приймає роботу, а відділ контролю якості - шукає недоліки. Якщо виникне необхідність, то наші співробітники допрацьовують і виправляють модулі сайту.

06
07
Production

Запуск проекту - проект переноситися на сервера клієнта, і запускається в мережу. Це початок вашого шляху в інтернеті! :)

Post-production

Технічна підтримка, настройка системи бекапів для створення контрольних точок відновлення. Підтримка працездатності ресурсу.

08
Вітаємо, Ваш проект запущений, тепер Ви можете займатися рекламою!
Чи готові рости, хочете подібний проект?
Замовте Вашу розробку зараз!

Робочі години з 9.00 до 20.00, пн-пт