Веб-сайт на базі WP для бізнесу SalesUp.

Історія проекту.

Веб-сайт працює на платформі CMS WordPress. Власником була придбана тема (Bridge) на майданчику ThemeForest. Сайт був розгорнутий іншими розробниками ще до початку нашої співпраці з замовником, і влаштовував його рівно до того моменту, поки не було поставлено питання оптимізації сайту для правильної та ефективної роботи рекламної компанії в пошуковій машині Google. Після проведення незалежного аудиту сайту було отримано невтішний результат і замовник почав пошук нового виконавця для "ремонту" теми. З цього моменту і почалася наша співпраця.

Наша робота завжди починається з того, що ми максимально намагаємося уточнити і зрозуміти що насправді необхідно клієнту. Для початку ми дізналися мети сайту SaleUp - вони були прості, це отримання ліда від рекламної компанії з подальшим його збереженням в базу даних компанії для подальшої "обробки" Ліда менеджером з продажу.
Так як сайт продає програмне забезпечення для CRM SalesForce, то проекту було важливо отримати оцінки пошукової машини вище, ніж у більшості інформаційних сайтів цієї тематики.

Була поставлена ​​наступна пріоритетне завдання - "полегшення" і оптимізація придбаної теми. Також слід зазначити, що замовник упустив момент придбання теми і ліцензія хоч і була прив'язана до його доменному імені, але всі матеріали теми (исходники скриптів і стилів шаблону, а так само доступ до оновлень теми при оновленні самої CMS) були закріплені за email-ом того розробника, з яким контакт був вже втрачено.

Висновки для Клієнта.

Сайт на Вордпресс хоч і є швидким інструментом для відкриття свого бізнесу в Інтернеті, а так само має набір плагінів перетворюють його в e-commerce майданчик, але практично всі створені для нього покупні теми розраховані на те, щоб заманити недосвідченого користувача стильним, але порожнім дизайном , і не відповідають навіть мінімальним стандартам пошукової машини, що тягне за собою неможливість отримання гарної оцінки.
Так, купуючи сайт на Вордпресс, особливо на фріланс-майданчику, є ризик ускладнити просування сайту в майбутньому і створити собі тільки зайві невиправдані витрати на виправлення непомітних з першого погляду помилок.

У підсумку, ми відмовилися від вихідних стилів сайту і перевели його на препроцесор, повністю відтворивши SASS їх з того, що було зі старту. Було вилучено близько 30 тисяч рядків непотрібного стильового супроводу шаблону. Всі скрипти і зображення були оптимізовані, а їх завантаження перенесена на Cloudflare CDN. Була підключена система контролю версій, що в подальшому дозволить клієнтові поліпшити і спростити технічне обслуговування свого сайту за рахунок ретельного контролю внесених змін і подальшого рефакторінга коду. Так само ми прибрали весь непотрібний функціонал, в тому числі плагіни, що поставлялися з шаблоном, і замінили більшість з них кастомними типами даних за допомогою набору інструментів надаються ACF PRO.
Хто здатний швидко змінюватися - буде швидко рости.

Інструменти та технології.

  • PhP
  • Git (svn)
  • Sass/Scss
  • JS native
  • ACF pro
  • UI/UX design, by photoshop
  • Google Insights
  • Cloudflare CDN
  • Google ADS

Як результат, ми створили легшу тему на основі наявної, прибравши все непотрібне і спростивши редагування всього необхідного. Для моніторингу поведінки користувача на сайті ми використовували Google Ads з кастомними надбудовами через Google Tag Manager. Після проведеної роботи оцінка продуктивності сайту тримається на позначці в 93 бали для PC і 75 для mobile, що на порядок краще вихідного стану проекту.

Так само, вироблені нами поліпшення дозволили знизити подальшу вартість ppc контекстної реклами приблизно на 40%, але при цьому сайт все так же буде залишатися на оптимальних на тлі конкурентів позиціях по видачі.

У ресурсу зросла кількість органічного трафіку і кількість лидов з усього світу, а також покращилися показники від закупленого сервісом Google ADS трафіку.

Додаткові фішки...

Всі заявки, отримані від нових користувачів сайту потрапляють в CRM SalesForce і зберігаються виключно в ній. На їх основі формується база потенційних клієнтів, які цікавляться програмним забезпеченням для CRM систем. Такий підхід повністю відповідає політикам DMCA.

Чи готові рости, хочете подібний проект?
Замовте Вашу розробку зараз!

Робочі години з 9.00 до 20.00, пн-пт