Офіційний інтернет-магазин TTSWTRS

Історія проекту.

Бренд TTSWTRS відомий на весь світ. Його носять знамениті люди, такі як: Нікі Мінаж, Кортні Кардашьян, Ірина Шейк, Ніна Кравець, Вінні Харлоу, Ліза Оуен, Томі Кеш, Віра Брежнєва, Ксенія Собчак та багато інших.

В даному проекті ми не мали права на помилку, висока планка була задана вище звичайного, з усією відповідальністю наше завдання було не в якому разі, не зробити гірше ніж було до початку наших робіт, ми не мали права на тестування. Завдання повинні були бути виконані з першого разу на відмінно!

Завдання до проекту:
1) Розробка та інтеграція системи сповіщення та розсилки для поточних і нових Клієнтів.
2) Розробка та інтеграція системи відстеження замовлень для покупців.
3) Зміна UI інтерфейсу сайту, додавання потрібного функціоналу.

Основна складність виконання цих трьох завдання, полягала в тому, що система управління магазином, була створена на базі CMS Shopify. Що вносило, ряд обмежень для клієнта.

Так як клієнта, не влаштовували готові рішення на ринку для Shopify, виникла потреба в розробленні індивідуальне рішення для даного магазину.

Висновки для Клієнта.

По закінченню робіт, всі процеси були успішно запущені з першого разу.
На всі роботи, пішло близько 11 робочих днів, з урахуванням тестування коду для успішної інтеграції в робочу еко систему клієнта.

Для запуску систем розсилки листів і відстеження замовлень, було розроблено і запущено два веб сервіси.
Був перероблений дизайн сайту клієнта, додані потрібні функціональні можливості для виведення і редагування нових елементів сайту.

Інструменти і технологій.

  • PhP(Laravel)
  • Sass/Scss
  • UI design, by photoshop
  • Web Server for Email sender & CRM

Розроблена система відправки листів, мала можливість безперешкодно відправляти до 1000 листів на добу не потрапляючи при цьому під спам фільтри поштових сервісів. Що дозволило, клієнту відпрацьовувати повторні ліди більш якісно. А також зберігати і передавати в CRM шляхом синхронізації через Json дані зібрані формою захоплення системи.

Додаткові фішки і плюшки ...

Система відстеження статусу замовлень для покупців, була виконана в стилі основного сайту, мала синхронізацію з базою даних сайту і працювала на пряму з API Shopify, що дозволила створити повноцінний REST Api сервіс.

Наші роботи по оновленню дизайну і основного функціоналу згідно зі статистикою, дозволило збільшити кількість переглянутих сторінок, що в сумарному підсумку збільшило трафік сайту і поліпшило фільтрацію трафіку по потрібним напрямками для Клієнта.

Спасибі TTSWTRS за надану довіру.

Чи готові рости, хочете подібний проект?
Замовте Вашу розробку зараз!

Робочі години з 9.00 до 20.00, пн-пт